Gepland op:

  • 30/01/2027 - 20:00 - 21:15
Locatie
30CC/Schouwburg
Prijs
12 euro per persoon
Duur
75'
Onderwijsgraad
Secundair onderwijs derde graad
Leeftijd
16+
Organisator
30CC

Deze voorstelling is nu te boeken aan jongerentarief (-25% op de basisprijs).
Bel ons even op 016 27 40 00 of mail naar
scholen@30cc.be en wij kijken wat er mogelijk is.

Pianiste Marie François vertrekt bij De Seizoenen van Pjotr Iljitsj Tchaikovsky - een iconische pianocyclus die 150 jaar geleden elke maand van het jaar muzikaal en poëtisch verbeelde - en geeft het werk een eigentijdse adem. Wat ontstaat is geen traditioneel concert, maar een theatraal ritueel over tijd, herhaling en vergankelijkheid. Er ontvouwt zich een jaar: van het voorzichtige ontwaken van de lente tot de verstilling van de winter. De muziek wordt begeleid door poëzie, speciaal voor dit project geschreven door Joke van Leeuwen, Lize Spit, Ester Naomi Perquin en Max Temmerman. 

In het kader van de Poëzieweek

Kijk ook eens bij Saint Amour 

Waarom voor jongeren? Indien je als school of klas graag wenst deel te nemen aan de Poëzieweek, dan is deze muzikaal-poëtische voorstelling wel een voltreffer. Maak kennis met werk van Tchaikovsky en duik in de poëzie van de groten uit de Nederlandstalige letteren zoals Lize Spit en Joke Van Leeuwen. Over de seizoenen en de thema’s van het leven.

met Marie François (concept en muziek), Ester Naomi Perquin, Lize Spit, Max Temmerman, Joke van Leeuwen (dichters), Juliane Noll (illustratie en campagnebeeld), Tom Goossens (regie), Gilles Pollak (scenografie en licht), VONK & Zonen (productie), Per Podium, Poëziecentrum, Evil Penguin Classic (co-productie)
met steun van Mercier Van Lanschot, De Standaard, Grafixx en Taxshelter van de Belgische Federale Overheid