Gepland op:

  • 27/10/2026 - 28/03/2027 - 10:00 - 17:00
Locatie
PARCUM
Prijs
95 euro per groep
Duur
90'
Onderwijsgraad
Lager onderwijs, Lager onderwijs derde graad, Secundair onderwijs, Secundair onderwijs eerste graad, Secundair onderwijs tweede graad, Secundair onderwijs derde graad
Organisator
Parcum

24.10.2026 tot 28.03.2027

Dit najaar worden de historische ruimtes van de hedendaagse Abdij van Park ingevuld met hedendaagse kunst. We vieren hiermee de volledige heropening van de abdij na veertien jaar restauratie. Meer dan 25 hedendaagse kunstenaars gaan in dialoog met de architectuur, de tuinen en de geschiedenis van de abdij.
De tentoonstelling stelt vragen die vandaag meer dan ooit resoneren: hoe leven we samen? Wat verbindt ons met een plek, met het verleden en met elkaar? Wat dragen eeuwenoude plekken bij vandaag en wat houden we in stand?

Praktisch
Breng een bezoek aan deze expo in Museum PARCUM met een van onze gidsen:

  • Duur: 90 minuten
  • Prijs: 95 euro per klasgroep
  • Max. 20 leerlingen per gids
  • Gratis begeleider per 10 leerlingen
  • Reserveer minimaal 2 weken op voorhand. 

Meer info & reserveren via de website, of contacteer ons via info@abdijvanpark.be of 016 27 44 80
Vragen over de inhoud of bij een bezoek? Aarzel niet om contact op te nemen via emma.wyndaele@parcum.be.

Meer info: https://www.abdijvanpark.be/verwevenlandschappen