Deze voorstelling is nu te boeken aan jongerentarief (-25% op de basisprijs).
Bel ons even op 016 27 40 00 of mail naar scholen@30cc.be
en wij kijken wat er mogelijk is.
In Nature of Us neemt Ataneres je mee op een adembenemende audiovisuele reis door de cyclus van het leven. Stromend water, smeulend vuur, dichte bossen en open luchten vormen het visuele canvas waarop de menselijke reis zich ontvouwt.In dit interdisciplinaire project geraken de vier natuurelementen verbonden met vier levensfasen: the Flow of Becoming, the Spark of Identity, the Grounding of Purpose en the Breath of Reflection.
De muziek in Nature of Us vormt een stroom van emotie en verstilling: van de warm pulserende intimiteit van Max Richters Our Reflection en Whispers, over Arvo Pärts diep-religieuze Cantus
en Sollima’s bruisende Violoncelles, Vibrez! tot de organische klankgroei van John Metcalfes Root to Leaf. Caroline Shaw laat het licht door de bladeren dansen in The Beech Tree, Joep Beving brengt meditatieve rust in Hanging in D en Ólafur Arnalds vangt de broosheid van het moment in Momentary. Samen vormen ze een klanklandschap dat ademt, beweegt en raakt.
Beeld en muziek worden live gesynchroniseerd en elk frame, ritme en ademtocht in de muziek wordt nauwgezet gespiegeld – of subtiel tegengewerkt – door de beelden. Samen met Ataneres volgt veejay Karen De Meyer de dirigent nauwgezet. Zo wordt elk concert een levendige, ademende performance, uniek voor het moment, ver verwijderd van een gewone filmprojectie.
Nature of Us is geen traditioneel concert, maar een zintuiglijke reflectie op onze vergankelijkheid en verbondenheid met de natuur. In een wereld waarin we steeds verder van onszelf en onze
omgeving vervreemden, nodigt dit concert uit tot stilstand en reflectie – niet met een vingerwijzing, maar met een zachte, subtiele fluistering.
Waarom aanbevolen door jou? Het is een audiovisuele totaalervaring waarin live muziek synchroon loopt met sterke natuurbeelden. Met muziek van o.a. Max Richter, Pärt, Ólafur Arnalds, dit zijn namen die ook bij young adults zeer aanslaan. De thematiek (mens & natuur, levensfasen) sluit aan bij hun leefwereld.
dirigent Erik Desimpelaere veejay Karen De Meyer
foto: Karen De Meyer
Meer info: http://www.ataneres.com