8 activiteiten gevonden

Nimble - avondvoorstelling

Een gedurfde choreografie over de spanning tussen het individuele en het collectieve.
Dans

Artefact 2027 — 04.02 > 21.02.2027

Artefact gaat op zoek naar kunstenaars die uit hun eigen leven en ervaringen putten om verhalen te vertellen.
Expo

Burning City

Simpel: zet dertien artiesten op een podium met uiteenlopende talenten en profielen, gaande van adhd, autisme en trauma tot epilepsie en hoogsensitiviteit. Laat hen samen alle shit overstijgen en de chaos overwinnen. Om dan naar buiten te gaan en de wereld te veranderen
Theater

Burning City (Avondvoorstelling)

Voor sommige mensen loopt het leven als vanzelf. Maar niet voor ons. Wij voeren elke dag een strijd. Ons reptielenbrein wil maar één ding: overleven. Hoe vinden we onze weg uit deze onrust?
Theater

I love (and hate you), Belgium (avondvoorstellingen)

In 'I love (and hate) you, Belgium' schetst Armin Mola wat België voor hem tot België maakt. Gewapend met niets dan woorden, verklankt hij de woede, de koudheid, de obstakels en de regen, maar ook de grote liefde voor taal en haar sappige accenten. En wint zo moeiteloos het hele land voor zich.
Podium Theater Monoloog

Die Before You Die (Avondvoorstelling)

Die Before You Die is een afscheid. Een verzet. Een explosie.
Theater

Film Music for Strings (Avondvoorstelling)

Herkenbare én iconische filmmuziek uit o.a. Munich, Psycho, The Mask of Zorro en A Single Man. Een emotionele soundtrack reis met enkel strijkers: puur, sfeervol en toegankelijk.
Klassiek

Voordeel van de twijfel

Een jonge onderzoeksjournalist stuit op grootschalige fraude, waarin politiek en bedrijfsleven verwikkeld zijn.
Muziektheater Theater